Urimi për festën e Fitër – Bajramit

Këshilli i Bashkësisë Islame Gjakovë ua uron besimtarëve muslimanë të Kosovës, diasporës dhe të gjitha trojeve shqiptare festën e Fitër- Bajramit me lutje drejtuar Allahut të Madhërishëm që T’i ketë pranuar agjërimin, lutjet dhe punët e mira që i kemi bërë gjatë këtij muaji të bekuar në shenjë respekti ndaj Tij.

Lusim Allahun që ky Bajram të sjell sa më shumë begati, harmoni, gëzim, paqe dhe lumturi në gjithë botën e veçenarisht tek populli jonë.

Me fat festa e Fitër-Bajramit!

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati
Index ->

Komentet

No Comments!

Komento këtë artikull:

* Emri
* E-mail adresa juaj 1
* Your Comment 2

shkronja të mbetura.

 

Shkruaj kodin:

Captcha

 

* Fusha duhet të plotësohet patjetër


1. E-mail adresa juaj nuk do të publikohet, dhe do të jetë e dukshme vetëm për administratorët e faqës.


2. Familly Kost Elite e posedon të drejtën e redaktimit, modifikimit dhe fshirjes së komenteve që kanë përmbajtje ofenduese, që fyejnë dikë dhe që nuk i përmbahen temës së artikullit. Gjatë komenteve gjithashtu nuk lejohet reklamimi i ndonjë ueb-faqe.