Dëmtohet dera e xhamisë së Mazgitit në Obiliq

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dera e xhamisë së Mazgitit të Ulët në Obiliq është dëmtuar.

Sipas Policisë dje rreth orës 10:00 një person ka raportuar se të dyshuar të panjohur kanë dëmtuar derën e xhamisë së fshatit.
“Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar se të dyshuar të pa njohur kanë dëmtuar derën e xhamisë së fshatit. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport të policisë.

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati
Index ->

Komentet

No Comments!

Komento këtë artikull:

* Emri
* E-mail adresa juaj 1
* Your Comment 2

shkronja të mbetura.

 

Shkruaj kodin:

Captcha

 

* Fusha duhet të plotësohet patjetër


1. E-mail adresa juaj nuk do të publikohet, dhe do të jetë e dukshme vetëm për administratorët e faqës.


2. e posedon të drejtën e redaktimit, modifikimit dhe fshirjes së komenteve që kanë përmbajtje ofenduese, që fyejnë dikë dhe që nuk i përmbahen temës së artikullit. Gjatë komenteve gjithashtu nuk lejohet reklamimi i ndonjë ueb-faqe.