Na kontaktoni

Përdoni formën e mëposhtme për të dërguar mesazhin tuaj

Emaili adresa juaj dhe mesazhi juaj nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë të shënuara me *

Na ndiqni

Lexoni lajmet më të fundit nga rrjetet tona sociale!

Video

Ka filluar mësim-besimi fetarë në rreth 20 xhami të qytetit dhe të fshatrave të Gjakovës