Stafi i ambasadës turke në Kosovë dhe komuniteti i Mamushës i bashkohen aksionit “Sofra e Ramazanit

Nëpunësit e çështjes fetare pran ambasadës së Turqisë në Kosovë dhe besimtarët e Komunës së Mamushës i janë bashkuar sot aksionit të Shoqatës Humanitare Bereqeti “Sofra e Ramazanit” për t’iu dalë në ndihmë familjeve në nevojë.


Na ndiqni

Lexoni lajmet më të fundit nga rrjetet tona sociale!

Video

APEL PËR NDIHMË për familjen 6 anëtarëshe nga Demjani, Gjakovë