Nostalgjia e Muharrem Krasniqit për Ramazanët e kaluar

Muharrem Krasniqi nga Majaci i Podujeve?s ne? ke?to dite?t e Ramazanit po kujton me nostalgji ramazane?t qe? i kishte kaluar ne? rini. Krasniqi tashme? 86-vjec?ar ka kujtime te? freske?ta kur si 13-vjec?ar kishte filluar pe?r here? te? pare? me agje?rim.
Krasniqi na sjellë kujtime tejet interesante dhe emocione të shumta përmes kësaj kronike


Na ndiqni

Lexoni lajmet më të fundit nga rrjetet tona sociale!

Video

APEL PËR NDIHMË për familjen 6 anëtarëshe nga Demjani, Gjakovë