Egzon Ibrahimi synon vendin e parë në botë në garat e Kuranit

Egzon Ibrahimi synon vendin e pare ne bote ne garat per interpretimin e Kur’anit
Egzon Ibrahimi eshte nje nder interpretuesit me te mire te Kur’anit ne bote.
Ai thote se primare ne jeten e tij ka qene gjithmone leximi i Kur’anit.
Egzoni synon t’a bej krenare popullin shqiptar duke marre vendin e pare ne gara boterore.
Te gjithe besimtaret myslimane i pershendet me disa ajete kur’anore dhe nje pjese prej ilahise.


&t=3s


Na ndiqni

Lexoni lajmet më të fundit nga rrjetet tona sociale!

Video

APEL PËR NDIHMË për familjen 6 anëtarëshe nga Demjani, Gjakovë